Concria Oy

Vehmaantie 12, FI-33470 Ylöjärvi, Finland
+35810 212 3121
sales@concria.com
logistics@concria.com
www.concria.com

 

 

Toimitusjohtaja Aki Jumppanen
 / WhatsApp
aki@concria.com

CTO Mika Ahonen
/ WhatsApp
mika@concria.com

Myynti: Hiontatuotteet
Mika Kivioja

 / WhatsApp
mika.kivioja@concria.com

Myynti: Betonin lisäaineet
Benjamin Kuoppala

+358 40 551 1779 / WhatsApp
benjamin@concria.com

Logistiikkapäällikkö Mikko Ahonen
/ WhatsApp
mikko@concria.com

Markkinointipäällikkö Ella Saarinen
/ WhatsApp
ella@concria.com

Laskutus ja logistiikka:
Riikka Saarinen

/ WhatsApp
riikka@concria.com

 

 

 

 

 

Ota yhteyttä

Kysy lisää tuotteistamme, pyydä tarjous tai anna palautetta!














    Subscribe to get the latest news and offers.



    This form is protected by reCAPTCHA and Google. More info about privacy policy and terms of service.